Ursulețul a rupt din greșeală floarea preferată a mamei. Dacă mama n-o să-l mai iubească acum? Din fericire, mămica lui știe ce este de făcut...– Pune-ți lăbuța pe inima mea,îi spune ea zâmbind,și vei simți dragostea pe care ți-o port.
Ea nu se sfârșește niciodată! O poveste emoționantă despre dragostea necondiționată dintre părinți și copii.
