Adrian Nicolae Petcu

Cărțile scrise de Adrian Nicolae Petcu, biografia publicate pe Booknation.

Cărți scrise de Adrian Nicolae Petcu

3 cărți scrise de Adrian Nicolae Petcu. Deschide un titlu pentru preț, rezumat și detalii.

Întrebări frecvente despre Adrian Nicolae Petcu

Ce cărți a scris Adrian Nicolae Petcu?

Pe Booknation găsești 3 cărți scrise de Adrian Nicolae Petcu. Printre operele reprezentative: Episcopul Grigorie Leu in valtoarea istoriei - Adrian Nicolae Petcu, Nicolae Catalin Luchian, Mitropolitul Antonie Plamadeala Detalii biografice partea I Dosarele nu stiu tot, Sfântul Cuvios Mărturisitor Arsenie de la Prislop. O biografie documentară .