Gelu Duminica

Cărțile scrise de Gelu Duminica, biografia publicate pe Booknation.

Cărți scrise de Gelu Duminica

2 cărți scrise de Gelu Duminica. Deschide un titlu pentru preț, rezumat și detalii.

Întrebări frecvente despre Gelu Duminica

Ce cărți a scris Gelu Duminica?

Pe Booknation găsești 2 cărți scrise de Gelu Duminica. Printre operele reprezentative: Daca nu esti cuminte, vine tiganul si te fura!, Viața în doi și jumătate .