Mihai Adrian Hotca

Cărțile scrise de Mihai Adrian Hotca, biografia publicate pe Booknation.

Cărți scrise de Mihai Adrian Hotca

39 cărți scrise de Mihai Adrian Hotca. Deschide un titlu pentru preț, rezumat și detalii.

Pagina 1 din 2

Întrebări frecvente despre Mihai Adrian Hotca

Ce cărți a scris Mihai Adrian Hotca?

Pe Booknation găsești 39 cărți scrise de Mihai Adrian Hotca. Printre operele reprezentative: Admiterea in magistratura si in avocatura 2022. Vol.3 - Mihai Adrian Hotca, Cristian Balan, Teodor Manea, Laura Maria Stanila, Giulia Sologon, Admiterea in magistratura si in avocatura. Drept penal, Admiterea in magistratura si in avocatura. Drept penal, drept procesual penal Vol.2 2020 - Mihai Adrian Hotca.