Pia Brinzeu

Cărțile scrise de Pia Brinzeu, biografia publicate pe Booknation.

Cărți scrise de Pia Brinzeu

4 cărți scrise de Pia Brinzeu. Deschide un titlu pentru preț, rezumat și detalii.

Întrebări frecvente despre Pia Brinzeu

Ce cărți a scris Pia Brinzeu?

Pe Booknation găsești 4 cărți scrise de Pia Brinzeu. Printre operele reprezentative: A fost odata... Timisoara anilor 1950-1970, Bodysong - Pia Brinzeu, Fantomele lui Shakespeare. Vol.1+2.