Carte

Az eloretolt helyorseg

de Rejto Jeno

Az eloretolt helyorseg, Rejto Jeno – copertă

Compară prețurile și alege oferta

Se încarcă ofertele din librării…

Rezumat Az eloretolt helyorseg – Rejto Jeno

Humor es feszito izgalom keveredik Az eloretolt helyorseg cimu verbeli Rejto Jeno-regenyben. Fohose a Galamb nevu legios, az afrikai kikotok felelmetes hiru verekedoje, tulajdonkeppen valamikor szep jovo elott allott, de elszegenyedett angol nemesifju, aki nemcsak azert van benne minden verekedesben, mert a halalt keresi - azert is, mert a sorozatos veletlenek folytan egy rejtelyes gyilkos nyomat kutatja, mikozben o maga is a gyilkossag vadjaval hadakozik. Az izgalmas kalandok soran megtudhatjuk, hogy a karora nem feltetlenul az ido mulasat hivatott szolgalni, es azt is, hogy a legvaratlanabb helyzetekben fel-felbukkano es furcsa modon mindig dalos kedvu szellembol lehet bator es egyben bubajos feleseg is...

Aștepți momentul potrivit ca să cumperi Az eloretolt helyorseg?

Nu mai pierde timpul! Am realizat pentru tine lista cu librăriile online care vând Az eloretolt helyorseg și poți alege librăria cu prețul cel mai mic ca să comanzi chiar acum.

VEZI CEL MAI MIC PREȚ

Întrebări frecvente despre Az eloretolt helyorseg

Cine a scris cartea Az eloretolt helyorseg?

Az eloretolt helyorseg a fost scrisă de Rejto Jeno.

În ce an a apărut Az eloretolt helyorseg?

Az eloretolt helyorseg a apărut în anul 2022. Vezi și topul de cărți din 2022.

Câte pagini are Az eloretolt helyorseg?

Az eloretolt helyorseg are 160 de pagini.

La ce editură a apărut Az eloretolt helyorseg?

Az eloretolt helyorseg a fost publicată la editura KEDVENC KIADO.

Care este cel mai mic preț pentru Az eloretolt helyorseg?

Cel mai mic preț găsit acum este 21.15 lei.

Există Az eloretolt helyorseg în format PDF?

Poți verifica Az eloretolt helyorseg în format PDF.

Cărți scrise de Rejto Jeno

Ai mai jos lista de cărți scrise de Rejto Jeno. Click pe oricare pentru a vedea mai multe detalii.