Carte

Ce cald e! Ecogașca

de Judith Koppens, Andy Engel

Ce cald e! Ecogașca, Judith Koppens, Andy Engel – copertă

Compară prețurile și alege oferta

Se încarcă ofertele din librării…

Rezumat Ce cald e! Ecogașca – Judith Koppens, Andy Engel

Salut, aici Ecogașca! Suntem o gașcă de prieteni foarte buni. În fiecare volum al seriei, pornim în câte o aventură. Vrem să vă arătăm, în felul nostru special și adesea haios, cum puteți avea grijă de mediul înconjurător și cum îl puteți transforma într-un loc ceva mai bun. Sperăm să vă placă poveștile noastre!   E foarte cald de câteva zile în șir. Atât de cald încât Vulpoi nu mai poate să doarmă noaptea. Împreună cu Broscoi, încearcă să se răcorească în parc. Nu e atât de ușor cum pare. Când nu mai ajută nici înghețata, Șoricica vine cu o idee. O idee care îi înveselește pe toți ... Ilustrații color de Nynke Mare Talsma.

Aștepți momentul potrivit ca să cumperi Ce cald e! Ecogașca?

Nu mai pierde timpul! Am realizat pentru tine lista cu librăriile online care vând Ce cald e! Ecogașca și poți alege librăria cu prețul cel mai mic ca să comanzi chiar acum.

VEZI CEL MAI MIC PREȚ

Întrebări frecvente despre Ce cald e! Ecogașca

Cine a scris cartea Ce cald e! Ecogașca?

Ce cald e! Ecogașca a fost scrisă de Judith Koppens, Andy Engel.

În ce an a apărut Ce cald e! Ecogașca?

Ce cald e! Ecogașca a apărut în anul 2026. Vezi și topul de cărți din 2026.

Câte pagini are Ce cald e! Ecogașca?

Ce cald e! Ecogașca are 30 de pagini.

La ce editură a apărut Ce cald e! Ecogașca?

Ce cald e! Ecogașca a fost publicată la editura CASA.

Care este cel mai mic preț pentru Ce cald e! Ecogașca?

Cel mai mic preț găsit acum este 15.9 lei.

Există Ce cald e! Ecogașca în format PDF?

Poți verifica Ce cald e! Ecogașca în format PDF.

Cărți scrise de Judith Koppens, Andy Engel

Ai mai jos lista de cărți scrise de Judith Koppens, Andy Engel. Click pe oricare pentru a vedea mai multe detalii.