Carte

Dincolo de stele

de Mihai Sarca

Dincolo de stele, Mihai Sarca – copertă

Compară prețurile și alege oferta

Se încarcă ofertele din librării…

Rezumat Dincolo de stele – Mihai Sarca

Prima parte a seriei Dincolo de stele isi face debutul cu o poveste captivanta plina de mister, tradari si adevaruri ascunse, in care prietenia si dragostea vor avea de spus un cuvant. Actiunea ne va duce pe urmele a doi tineri prieteni, care isi vor vedea visele spulberate de ceea ce soarta le-a rezervat cu mult inaintea timpului lor. Implicati fara voia lor in jocul crud al realitatii, vor incerca sa afle raspunsurile despre trecutul tumultos al omenirii, care nu e ceea ce pare. Un trecut care ascunde un adevar terifiant despre creatia oamenilor, care au sfidat prin asta legile Universului doar ca acele creaturi sa li se intoarca impotriva cu singurul scop de a-i subjuga - chiar daca ar fi trebuit sa treaca mii si mii de ani, caci timpul era de partea lor. O poveste...? Si daca ar fi mai mult de atat?!

Aștepți momentul potrivit ca să cumperi Dincolo de stele?

Nu mai pierde timpul! Am realizat pentru tine lista cu librăriile online care vând Dincolo de stele și poți alege librăria cu prețul cel mai mic ca să comanzi chiar acum.

VEZI CEL MAI MIC PREȚ

Întrebări frecvente despre Dincolo de stele

Cine a scris cartea Dincolo de stele?

Dincolo de stele a fost scrisă de Mihai Sarca.

În ce an a apărut Dincolo de stele?

Dincolo de stele a apărut în anul 2024. Vezi și topul de cărți din 2024.

Câte pagini are Dincolo de stele?

Dincolo de stele are 358 de pagini.

La ce editură a apărut Dincolo de stele?

Dincolo de stele a fost publicată la editura SIONO.

Care este cel mai mic preț pentru Dincolo de stele?

Cel mai mic preț găsit acum este 47 lei.

Există Dincolo de stele în format PDF?

Poți verifica Dincolo de stele în format PDF.

Cărți scrise de Mihai Sarca

Ai mai jos lista de cărți scrise de Mihai Sarca. Click pe oricare pentru a vedea mai multe detalii.