Carte

I Go Quiet

de David Ouimet

I Go Quiet, David Ouimet – copertă

Compară prețurile și alege oferta

Se încarcă ofertele din librării…

Rezumat I Go Quiet – David Ouimet

I Go Quiet is the exquisite story of an introverted girl, struggling to find her place in a noisy world. Through the power of books, creativity and imagination, she begins to see possibilities for herself beyond the present, to a future where her voice will finally be heard.

Aștepți momentul potrivit ca să cumperi I Go Quiet?

Nu mai pierde timpul! Am realizat pentru tine lista cu librăriile online care vând I Go Quiet și poți alege librăria cu prețul cel mai mic ca să comanzi chiar acum.

VEZI CEL MAI MIC PREȚ

Întrebări frecvente despre I Go Quiet

Cine a scris cartea I Go Quiet?

I Go Quiet a fost scrisă de David Ouimet.

În ce an a apărut I Go Quiet?

I Go Quiet a apărut în anul 2019. Vezi și topul de cărți din 2019.

Câte pagini are I Go Quiet?

I Go Quiet are 48 de pagini.

La ce editură a apărut I Go Quiet?

I Go Quiet a fost publicată la editura CANONGATE BOOKS.

Există I Go Quiet în format PDF?

Poți verifica I Go Quiet în format PDF.

Cărți scrise de David Ouimet

Ai mai jos lista de cărți scrise de David Ouimet. Click pe oricare pentru a vedea mai multe detalii.