Carte

In spatele usilor inchise

de Freida McFadden

In spatele usilor inchise, Freida McFadden – copertă

Compară prețurile și alege oferta

Se încarcă ofertele din librării…

Rezumat In spatele usilor inchise – Freida McFadden

Pentru Nora Davis, fiecare zi e o operatie pe cord deschis.  Iar bisturiul tremura in mana Freidei McFadden. Nora Davis a invatat mult prea devreme ca nu poti avea incredere in nimeni. Aceasta lectie nu i-a fost predata insa la scoala, ci acasa, pe cand avea doar unsprezece ani, iar tatal ei ucidea femei in subsolul casei.  Decenii mai tarziu, acesta isi petrece viata dupa gratii, iar Nora isi traieste linistita existenta, fugind cat mai departe de tot ce a cunoscut. Acum este un chirurg de succes si nimeni din jurul ei nu stie ce sange ii curge prin vene si nici prin ce cosmar a trecut. Dar trecutul are obiceiul sa bata la usa. Iar atunci cand o pacienta este gasita ucisa in acelasi mod monstruos folosit de tatal sau, cosmarul reincepe.    Cineva o pandeste. Cineva ii cunoaste secretul. Cineva vrea sa-i distruga viata. Si in curand, tot ce a cladit se va prabusi, odata cu usa pe care a tinut-o mereu incuiata. Traducere din limba engleza de Diana Botescu.

Aștepți momentul potrivit ca să cumperi In spatele usilor inchise?

Nu mai pierde timpul! Am realizat pentru tine lista cu librăriile online care vând In spatele usilor inchise și poți alege librăria cu prețul cel mai mic ca să comanzi chiar acum.

VEZI CEL MAI MIC PREȚ

Întrebări frecvente despre In spatele usilor inchise

Cine a scris cartea In spatele usilor inchise?

In spatele usilor inchise a fost scrisă de Freida McFadden.

În ce an a apărut In spatele usilor inchise?

In spatele usilor inchise a apărut în anul 2025. Vezi și topul de cărți din 2025.

Câte pagini are In spatele usilor inchise?

In spatele usilor inchise are 304 de pagini.

La ce editură a apărut In spatele usilor inchise?

In spatele usilor inchise a fost publicată la editura BOOKZONE.

Care este cel mai mic preț pentru In spatele usilor inchise?

Cel mai mic preț găsit acum este 36.75 lei.

Există In spatele usilor inchise în format PDF?

Poți verifica In spatele usilor inchise în format PDF.

Cărți scrise de Freida McFadden

Ai mai jos lista de cărți scrise de Freida McFadden. Click pe oricare pentru a vedea mai multe detalii.