Carte

La mergem la doctor

de Mauri Kunnas

La mergem la doctor, Mauri Kunnas – copertă

Compară prețurile și alege oferta

Se încarcă ofertele din librării…

Rezumat La mergem la doctor – Mauri Kunnas

E primavara. Sosetica se trezeste cu gandul la o noua zi linistita in camera doldora de jucarii. Dar nu trece mult si simte cum i se strange inimioara rosie, cusuta in dreptul gleznei: sora ei geamana a disparut! Unde e Sosetica?   Sfioasa, dar hotarata s-o gaseasca, Sosetica va porni intr-o calatorie uimitoare pe taramul dezordonat al dormitorului. Insotita de prietenii Popa de Pica si Cureaua Buna Elastica de Mers Undeva, ea va infrunta pericolele ascunse in bezna din Subpat, va avea parte de intalniri misterioase si va primi un ajutor neasteptat, in cea mai mare aventura pe care a pomenit-o o textila vreodata. Ilustratii color. Traducere din limba finlandeza de Andreea Nita.

Aștepți momentul potrivit ca să cumperi La mergem la doctor?

Nu mai pierde timpul! Am realizat pentru tine lista cu librăriile online care vând La mergem la doctor și poți alege librăria cu prețul cel mai mic ca să comanzi chiar acum.

VEZI CEL MAI MIC PREȚ

Întrebări frecvente despre La mergem la doctor

Cine a scris cartea La mergem la doctor?

La mergem la doctor a fost scrisă de Mauri Kunnas.

În ce an a apărut La mergem la doctor?

La mergem la doctor a apărut în anul 2025. Vezi și topul de cărți din 2025.

Câte pagini are La mergem la doctor?

La mergem la doctor are 32 de pagini.

La ce editură a apărut La mergem la doctor?

La mergem la doctor a fost publicată la editura PANDORA.

Care este cel mai mic preț pentru La mergem la doctor?

Cel mai mic preț găsit acum este 37 lei.

Există La mergem la doctor în format PDF?

Poți verifica La mergem la doctor în format PDF.

Cărți scrise de Mauri Kunnas

Ai mai jos lista de cărți scrise de Mauri Kunnas. Click pe oricare pentru a vedea mai multe detalii.