Carte

Omenirea in pericol

de Fred Vargas

Omenirea in pericol, Fred Vargas – copertă

Compară prețurile și alege oferta

Se încarcă ofertele din librării…

Rezumat Omenirea in pericol – Fred Vargas

Omenirea in pericol. Reconfigurarea de traseu Cunoscuta pentru romanele sale politiste de mare succes, scriitoarea franceza Fred Vargas (pseudonimul lui Frederique Audoin-Rouzeau) exploreaza, in cea mai recenta carte a sa, Omenirea in pericol, viitorul planetei si al lumii vii, propunandu-si sa puna capat "dezinformarilor carora le cadem victima" si sa franeze procesul industrial actual.   Omenirea in pericol e o carte ce se adreseaza publicului larg, indemnandu-l sa se informeze cu privire la schimbarile climatice si la epuizarea iminenta a resurselor naturale, si sa actioneze responsabil – chiar inaintea politicienilor – pentru viitorul umanitatii.

Aștepți momentul potrivit ca să cumperi Omenirea in pericol?

Nu mai pierde timpul! Am realizat pentru tine lista cu librăriile online care vând Omenirea in pericol și poți alege librăria cu prețul cel mai mic ca să comanzi chiar acum.

VEZI CEL MAI MIC PREȚ

Întrebări frecvente despre Omenirea in pericol

Cine a scris cartea Omenirea in pericol?

Omenirea in pericol a fost scrisă de Fred Vargas.

În ce an a apărut Omenirea in pericol?

Omenirea in pericol a apărut în anul 2021. Vezi și topul de cărți din 2021.

Câte pagini are Omenirea in pericol?

Omenirea in pericol are 260 de pagini.

La ce editură a apărut Omenirea in pericol?

Omenirea in pericol a fost publicată la editura SENECA.

Care este cel mai mic preț pentru Omenirea in pericol?

Cel mai mic preț găsit acum este 45 lei.

Există Omenirea in pericol în format PDF?

Poți verifica Omenirea in pericol în format PDF.

Cărți scrise de Fred Vargas

Ai mai jos lista de cărți scrise de Fred Vargas. Click pe oricare pentru a vedea mai multe detalii.