Carte

Perdeaua de fier

de Agela Nache-Mamier

Perdeaua de fier, Agela Nache-Mamier – copertă

Compară prețurile și alege oferta

Se încarcă ofertele din librării…

Rezumat Perdeaua de fier – Agela Nache-Mamier

noaptea cea mai lunga si iata cum cerul poate sa-ncapa sub simplul arc al unei porti cu brad cum orele se cauta mirese rotindu-se sub valul fetei alb si iata cum in ceasul nascocit de ochi si maini se va ivi un mire acelasi zeu alesul incarnat sa teasa fir gingaselor idile va fi ca inceputul unei linisti nici nu vom sti cum s-or fi petrecut tac usile care vegheaza taina iar noaptea cea mai lunga n-a trecut

Aștepți momentul potrivit ca să cumperi Perdeaua de fier?

Nu mai pierde timpul! Am realizat pentru tine lista cu librăriile online care vând Perdeaua de fier și poți alege librăria cu prețul cel mai mic ca să comanzi chiar acum.

VEZI CEL MAI MIC PREȚ

Întrebări frecvente despre Perdeaua de fier

Cine a scris cartea Perdeaua de fier?

Perdeaua de fier a fost scrisă de Agela Nache-Mamier.

În ce an a apărut Perdeaua de fier?

Perdeaua de fier a apărut în anul 2020. Vezi și topul de cărți din 2020.

Câte pagini are Perdeaua de fier?

Perdeaua de fier are 86 de pagini.

La ce editură a apărut Perdeaua de fier?

Perdeaua de fier a fost publicată la editura VINEA.

Care este cel mai mic preț pentru Perdeaua de fier?

Cel mai mic preț găsit acum este 42 lei.

Există Perdeaua de fier în format PDF?

Poți verifica Perdeaua de fier în format PDF.

Cărți scrise de Agela Nache-Mamier

Ai mai jos lista de cărți scrise de Agela Nache-Mamier. Click pe oricare pentru a vedea mai multe detalii.