Carte

Un vecin suspect

de Florian Dennisson

Un vecin suspect, Florian Dennisson – copertă

Compară prețurile și alege oferta

Se încarcă ofertele din librării…

Rezumat Un vecin suspect – Florian Dennisson

Editie bilingva: Franceza-romana. In micul orasel Arville, nu se intampla, de obicei, nimic interesant. Asta spre nefericirea lui Olivier, care, la cei treisprezece ani ai sai, se viseaza deja detectiv. Visul i se indeplineste atunci cand, dand tarcoale unei proprietati recent cumparate de o familie, baiatul face o descoperire uluitoare - care are legatura nici mai mult, nici mai putin decat cu Ordinul Cavalerilor Templieri. Asta da mister! Unde mai pui ca un nou vecin se muta in vechea casa de vizavi, iar comportamentul lui este total suspect...

Aștepți momentul potrivit ca să cumperi Un vecin suspect?

Nu mai pierde timpul! Am realizat pentru tine lista cu librăriile online care vând Un vecin suspect și poți alege librăria cu prețul cel mai mic ca să comanzi chiar acum.

VEZI CEL MAI MIC PREȚ

Întrebări frecvente despre Un vecin suspect

Cine a scris cartea Un vecin suspect?

Un vecin suspect a fost scrisă de Florian Dennisson.

În ce an a apărut Un vecin suspect?

Un vecin suspect a apărut în anul 2024. Vezi și topul de cărți din 2024.

Câte pagini are Un vecin suspect?

Un vecin suspect are 192 de pagini.

La ce editură a apărut Un vecin suspect?

Un vecin suspect a fost publicată la editura BOOKLET.

Care este cel mai mic preț pentru Un vecin suspect?

Cel mai mic preț găsit acum este 37 lei.

Există Un vecin suspect în format PDF?

Poți verifica Un vecin suspect în format PDF.

Cărți scrise de Florian Dennisson

Ai mai jos lista de cărți scrise de Florian Dennisson. Click pe oricare pentru a vedea mai multe detalii.