Carte

Codul pentru perechea perfecta

de Brooke Burroughs

Codul pentru perechea perfecta, Brooke Burroughs – copertă

Compară prețurile și alege oferta

Se încarcă ofertele din librării…

Rezumat Codul pentru perechea perfecta – Brooke Burroughs

Emma si-a trait intotdeauna viata dupa un plan. Dar dupa ce a refuzat cererea in casatorie a iubitului ei, totul incepe sa se prabuseasca. In efortul de a salva singurul lucru de care ii pasa - locul de munca -, ea trebuie sa-si recruteze colegul, Rishi, pentru a face parte din echipa ei de dezvoltare... Exista o formula pentru perechea perfecta, insa niciunul dintre ei nu se asteapta ca aceasta sa mearga atat de bine. Doua personaje captivante, o multime de drame de familie si fundalul vibrant al Indiei se imbina intr-o poveste de dragoste care arde lent, potrivita atat pentru cititorii experimentati, cat si pentru neofitii acestui gen. Burroughs este o autoare de urmarit. - LibraryJoumal    Codul pentru perechea perfecta al lui Brooke Burroughs are totul: un complot intre inamici care devin iubiti, o eroina care activeaza in domeniul IT si o subintriga de relocare in stilul Emily in Paris, cu personajele centrale ale cartii mutandu-se in Bangalore. - Popsugar Tipul perfect de poveste care sa te conduca intr-o aventura si sa te lase cu un zambet pe fata, romanul este de un romantism fermecator. - Harlequin Junkie 

Aștepți momentul potrivit ca să cumperi Codul pentru perechea perfecta?

Nu mai pierde timpul! Am realizat pentru tine lista cu librăriile online care vând Codul pentru perechea perfecta și poți alege librăria cu prețul cel mai mic ca să comanzi chiar acum.

VEZI CEL MAI MIC PREȚ

Întrebări frecvente despre Codul pentru perechea perfecta

Cine a scris cartea Codul pentru perechea perfecta?

Codul pentru perechea perfecta a fost scrisă de Brooke Burroughs.

În ce an a apărut Codul pentru perechea perfecta?

Codul pentru perechea perfecta a apărut în anul 2023. Vezi și topul de cărți din 2023.

Câte pagini are Codul pentru perechea perfecta?

Codul pentru perechea perfecta are 408 de pagini.

La ce editură a apărut Codul pentru perechea perfecta?

Codul pentru perechea perfecta a fost publicată la editura RAO.

Care este cel mai mic preț pentru Codul pentru perechea perfecta?

Cel mai mic preț găsit acum este 33.76 lei.

Există Codul pentru perechea perfecta în format PDF?

Poți verifica Codul pentru perechea perfecta în format PDF.

Cărți scrise de Brooke Burroughs

Ai mai jos lista de cărți scrise de Brooke Burroughs. Click pe oricare pentru a vedea mai multe detalii.