Carte

Joc secund

de Ion Barbu

Joc secund, Ion Barbu – copertă

Compară prețurile și alege oferta

Se încarcă ofertele din librării…

Rezumat Joc secund – Ion Barbu

Cartea Joc secund, în ediție bibliofilă, conține unele dintre cele mai cunoscute poezii de Ion Barbu.

Aștepți momentul potrivit ca să cumperi Joc secund?

Nu mai pierde timpul! Am realizat pentru tine lista cu librăriile online care vând Joc secund și poți alege librăria cu prețul cel mai mic ca să comanzi chiar acum.

VEZI CEL MAI MIC PREȚ

Întrebări frecvente despre Joc secund

Cine a scris cartea Joc secund?

Joc secund a fost scrisă de Ion Barbu.

În ce an a apărut Joc secund?

Joc secund a apărut în anul 2003. Vezi și topul de cărți din 2003.

Câte pagini are Joc secund?

Joc secund are 176 de pagini.

La ce editură a apărut Joc secund?

Joc secund a fost publicată la editura PRUT.

Există Joc secund în format PDF?

Poți verifica Joc secund în format PDF.

Cărți scrise de Ion Barbu

Ai mai jos lista de cărți scrise de Ion Barbu. Click pe oricare pentru a vedea mai multe detalii.