Carte

Omul soapta

de Alex North

Omul soapta, Alex North – copertă

Compară prețurile și alege oferta

Se încarcă ofertele din librării…

Rezumat Omul soapta – Alex North

Omul Soapta este cel mai ravasitor thriller pe care l-am citit de la Omul de zapada al lui Jo Nesbo. Mult mai mult decat suma partilor sale, romanul este de cosmar si tulburator; in acelasi timp, este emotionant fiindca se bazeaza pe relatiile firesti dintre tati si fii, e despre durere, pierdere si recuperare. - Alex Michaelides, autor al The Silent Patient, bestsellerul anului 2019 desemnat de New York Times   Mai intai este bizar. Apoi este infricosator. Apoi este terifiant. Si apoi… ei bine, draga cititorule, continua pe propriul tau risc. Un thriller ambitios, profund satisfacator – un amestec fara sudura intre Harlan Coben, Stephen King si Thomas Harris. - A.J. Finn, autor al The Woman in the Window, bestsellerul anului 2018 desemnat de New York Times

Aștepți momentul potrivit ca să cumperi Omul soapta?

Nu mai pierde timpul! Am realizat pentru tine lista cu librăriile online care vând Omul soapta și poți alege librăria cu prețul cel mai mic ca să comanzi chiar acum.

VEZI CEL MAI MIC PREȚ

Întrebări frecvente despre Omul soapta

Cine a scris cartea Omul soapta?

Omul soapta a fost scrisă de Alex North.

În ce an a apărut Omul soapta?

Omul soapta a apărut în anul 2020. Vezi și topul de cărți din 2020.

Câte pagini are Omul soapta?

Omul soapta are 440 de pagini.

La ce editură a apărut Omul soapta?

Omul soapta a fost publicată la editura LEBADA NEAGRA.

Care este cel mai mic preț pentru Omul soapta?

Cel mai mic preț găsit acum este 32 lei.

Există Omul soapta în format PDF?

Poți verifica Omul soapta în format PDF.

Cărți scrise de Alex North

Ai mai jos lista de cărți scrise de Alex North. Click pe oricare pentru a vedea mai multe detalii.